Overige romans en verhalen

Het is geen hoogdravende literatuur, geen spannend of uitgesproken romantisch boek?
Dan vind je het hier!


Pagina 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Toon Kortooms - Beekman en Beekman

Toon Kortooms - Beekman en Beekman

Brabantse streekroman. Harde kaft, uitg. Gottmer / De Lanteern, 472 pagina`s, in redelijke staat: rug erg verkleurd, hoekjes gebutst, pagina`s verkleurd. Bijkomende verzendkosten: 6,75 euro.  ...
€ 3 00




Jett Sage - Wild

Jett Sage - Wild

Harde kaft met stofomslag, uitg. Olympia Press Nederland, 238 pagina`s. Stofomslag is verkleurd en heeft rafelige randen, boek zelf is in prima staat. ...
€ 3 00




W.G. vd Hulst - Feestgebouw in de regen

W.G. vd Hulst - Feestgebouw in de regen

Harde kaft zonder stofomslag, uitg. Arbeiderspers, 1963, 237 p., flink vergeelde pagina`s maar verder in goede staat.  Verzendkosten: 2,20 euro ...
€ 3 50




Gijs IJlander - Geen zee maar water

Gijs IJlander - Geen zee maar water

De jonge staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat Annet de Goede is niet omzichtig in haar omgang met ambtenaren en collega`s in het kabinet. ...
€ 5 00




Kathleen Rowntree - Brief shining

Kathleen Rowntree - Brief shining

Over een opgroeiende vrouw die steeds meer inziet hoe groot de invloed van haar moeilijke moeder op haar eigen leven is en dit ...
€ 3 00




Fiona Hood-Stewart - De gestolen jaren

Fiona Hood-Stewart - De gestolen jaren

Harlequin pocket, 1e druk 2006, IBS International Bestseller, 542 pagina`s, in gelezen maar goede staat. Verzendkosten: 2,20 euro. ...
€ 2 00




Rowena Akinyemi - Remember Miranda

Rowena Akinyemi - Remember Miranda

Kort verhaal over Cathy Wilson die een nieuwe baan als oppas krijgt bij twee kinderen van wie de moeder, Miranda, twee jaar geleden is ...
€ 3 00




Lamb, Wally - Vergeef me

Lamb, Wally - Vergeef me

Dikke paperback, uitg. De Boekerij, 2001, 744 pagina`s, flink vergeelde pagina`s en licht beschadigde hoekjes. Naam en datum voorin. Verzendkosten: 6,75 euro (pakketpost) ...
€ 5 00




Natter, Bert - Begeerte heeft ons aangeraakt

Natter, Bert - Begeerte heeft ons aangeraakt

Bij de vuurwerkramp in Enschede verliest Lucas Hunthgburth zijn beste vriend. Alleen zijn werk als conservator Oude Muziekinstrumenten brengt hem enige verlichting in ...
€ 5 00




Paemel, Monika van - De eerste steen

Paemel, Monika van - De eerste steen

Paperback, uitg. Meulenhoff, 279 pagina`s, in gebruikte staat: leesbarsten in rug, wat scheef en veel namen voorin. Verzendkosten: 2,30 euro. ...
€ 3 00




Kluun - Komt een vrouw bij de dokter

Kluun - Komt een vrouw bij de dokter

Paperback, 317 pagina`s, naam voorin maar verder in goede staat. Verzendkosten: 2,30 euro. ...
€ 4 00




Moravia, Alberto - Hij en ik

Moravia, Alberto - Hij en ik

Harde kaft met stofomslag, uitg. Amber, 1989, 313 pagina`s, pagina`s zijn vergeeld. Verzendkosten: 2,30 euro. ...
€ 4 00




Green, Hannah - Inkeer en uitweg

Green, Hannah - Inkeer en uitweg

Paperback, uitg. Hollandia 1982, 271 pagina`s, flinke leesbarsten/slijtage rug, kale randjes en wat schuingelezen. Verzendkosten: 2,30 euro. ...
€ 3 00




French, Marilyn - Onze vader

French, Marilyn - Onze vader

Dikke paperback, uitg. Meulenhoff, 471 pagina`s, naam en datum voorin, in gebruikte staat, rug verkleurd, leesbarsten etc. Verzendkosten: 6,75 euro (pakketpost) ...
€ 3 50




Fast, Jonathan - De zuil van jade

Fast, Jonathan - De zuil van jade

Erotische roman in het oude China. Paperback, Van Holkema & Warendorf, 271 pagina`s, in gebruikte staat, licht vergeelde pagina`s, veeg op eerste pagina, verder ...
€ 4 00



Pagina 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8